Far Cry 2 Analysis Essay War Of The Worlds Hg Wells Essay Activia 3g Vs Activia 125 Comparison Essay If I Had One Million Dollars Essay Cheap Best Essay Editing Services For Mba

Bilcza dla Ukrainy

Bilcza dla Ukrainy

Bilcza dla Ukrainy

Drodzy Mieszkańcy Bilczy!

W związku z wojną na Ukrainie organizujemy zbiórkę na rzecz uchodźców. Zbiórka (zgodnie z ustawą o zbiórkach publicznych) prowadzona jest przez Fundację „Kazimierz” oraz stowarzyszenia z terenu Bilczy: OSP, ZHP, Kreatywni Bilczanie i mieszkańców Bilczy. Efekty zbiórki chcemy przeznaczyć dla uchodźców przebywających na terenie Bilczy i naszej gminy (w koordynacji z MGOPS Morawica). Zbiórkę będziemy prowadzić w następujących miejscach i terminach:

  • Szkoła Podstawowa w Bilczy: najbliższy czwartek i piątek w godzinach porannych – przy przyprowadzaniu dzieci do szkoły. Osoby, które przyniosą produkty mogą je złożyć w miejscach wskazanych przez pracowników szkoły
  • remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilczy: piątek, sobota i niedziela w godzinach 17.00-19.00

Wszelkie informacje na FB Bilcza Info i www.spbilcza.edu.pl

Osoby do kontaktu: Lucjan M. Pietrzczyk, Tomasz Domagała, Sebastian Król

Lista produktów, o których zbiórkę prosimy:

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

UWAGA! Nie zbieramy odzieży.