Strażackie wspomnienia

Serdecznie zapraszamy wszystkie druhny, druhów, zarówno młodzież jak i seniorów oraz wszystkich sympatyków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilczy na spotkanie wspomnieniowe dotyczące naszej jednostki. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 maja 2016 r. o godz. 15.15 w naszej strażnicy. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą archiwalnych zdjęć, dokumentów i innych pamiątek związanych z bilczańskimi strażakami. Zdjęcia i zebranie wspomnienia zostaną umieszczone w książce „Strażacy Kielc i ziemi kieleckiej”, która zostanie wydana pod koniec roku. Będzie można ją zamówić w czasie spotkania. W trakcie spotkania zostanie wykonana pamiątkowa fotografia uczestników, która także zostanie umieszczona w publikacji. Serdecznie zapraszamy!!!