Marcin Daniec w Bilczy !

W niedzielę, 19 kwietnia o godzinie 18, w hali sportowej w Bilczy odbędzie się 90 - minutowy występ Marcina Dańca z zespołem. Wydarzenie jest organizowane przez działającą od pięciu lat fundację Kazimierz. Włodzimierz Rybczyński prezes fundacji wyjaśnia, że celem  akcji jest uzyskanie pieniędzy na jej działalność statutową. Fundacja już pomogła i nadal pomaga rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej. Jednym z głównych celów działalności fundacji jest promowanie miejscowości Bilcza, organizacja aktywnie włącza się także we wspieranie i pomoc w realizacji inwestycji budowy kościoła parafialnego oraz innych inwestycji prowadzonych przez parafię. Od ubiegłego roku prowadzi największe w gminie Morawica przedszkole.

Osoby, które lubią dobrą muzykę i piękny taniec zapraszamy do Bilczy pół godziny przed występem Marcina Dańca. O godzinie 17.30 zaprezentuje się bowiem grupa wokalno - taneczna “Legato”, którą tworzą utalentowani uczniowie gimnazjum w Bilczy oraz absolwenci tej szkoły.

Bilety na występ Marcina Dańca w Bilczy w cenach od 30 do 60 złotych, w zależności od miejsca, są  już dostępne. Można je nabywać w administracji Kolorowego Przedszkola w Bilczy w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku lub bezpośrednio przed występem na hali.

Dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 603 216 204 i 795 882 292.